Figuriner Lisa Larson

565001

LISA LARSON, figuriner, 2 st, stengods, bulldog och lejon, signerade, höjd ca 13-16 cm

Smärre slitage

Keramik/Porslin

Makadamgatan 11, Helsingborg

Figuriner Lisa Larson

Budhistorik (17 bud)
4222530
1 400
4222535
1 400
4222530
1 300
4222520
4221557

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.