Sidobord design Grete Jalk

564995

GRETE JALK, sidobord, teak och rotting, 1960-tal, France & Søn, L 70 cm B 40/52 cm H 58 cm

Bruksskick, smärre fläckar

Möbler, Soffbord, sidobord, Design

Baltzarsgatan 6, Malmö

Sidobord design Grete Jalk

Budhistorik (24 bud)
4211133
3 200
4209998
4210027
2 800
4209998
2 600
4203473
2 400

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 287 kr.