Soffgrupp Minerva

564992

PETER HVIDT & ORLA MØLGAARD, soffgrupp "Minerva", 4 dlr. soffa och dagbädd samt hörnbord och soffbord, France & Søn, Danmark, 1960-tal, teak och rotting, lösa plymåer med grön textilklädsel, mått ca: dagbädd L. 190 cm, soffa L. 120 cm, hörnbord 73x76 cm H 63 cm, soffbord H ca 50, ca 75x98 cm

Bruksskick, bordsskivor med fläckar

Möbler, Soffgrupper, Design

Baltzarsgatan 6, Malmö

Soffgrupp Minerva

Budhistorik (30 bud)
4201031
24 000
4211734
23 000
4201031
22 000
4211733
21 000
4201031
20 000

Slutpris SEK:
24 000
2 316 EUR, 2 630 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.