Oidentifierad konstnär (1800-tal) 12 teckningar

564981

TECKNINGAR, 12 st, oidentifierad konstnär (1800-tal), naivistiska, handkolorerade interiörer och burleska folklivsskildringar från 1800-talets Sverige, ramade, ca 10 x 14 till 17,5 x 27 cm

Veck

Konst, Äldre måleri, Diverse

Monter 10

Budhistorik (24 bud)
4210627
1 900
4210853
1 800
4210627
1 700
4210852
1 600
4210627

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.