Silverföremål 5 st

564975

SILVERFÖREMÅL, silver, 5 st, svenska samt importstämplade; fickplunta, cigarettetui, 2 snusdosor samt dosa, 1800-1900-tal, vikt ca 379 g

Bruksslitage, någon smärre buckla/skada, gravyr/monogram

Silver

Silverföremål 5 st

Budhistorik (8 bud)
4211055
2 600
4208676
2 400
4208676
1 900
4208630
1 800
4208630
1 300

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.