Klockgarnityr 1880-tal

564967

KLOCKGARNITYR, 3 dlr, 1880-tal, bordsur samt två kandelabrar, för fyra ljus vardera, brännförgyllda, bordsurets höjd ca 46, kandelabrarnas höjd ca 49 cm

Åldersrelaterat slitage

Klockor/Ur

Baltzarsgatan 6, Malmö

Klockgarnityr 1880-tal

Budhistorik (12 bud)
4211199
2 600
4211143
2 400
4210820
4210819
4210456
1 800

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 287 kr.