P G Thelander, litografi

564965

P.G. THELANDER (född 1936), "Längtan till havet", signerad P.G. Thelander samt P.G.T i plåten, 131/225, färglitografi, ca 45 x 63 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

P G Thelander, litografi
Budhistorik (8 bud)
4213694
4213338
1 600
4213333
4213268
1 400
4213212
1 300

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.