Wilhelm Wik oljemålning

564955

WILHELM WIK (1897-1987), stilleben, signerad Wik, olja på duk, ca 69 x 52 cm

Kundcenter

Wilhelm Wik oljemålning

Budhistorik (3 bud)

4201148
4200837
950
4200531

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.