Wilhelm Wik oljemålning

564954

WILHELM WIK (1897-1987), "Under olivträdet", signerad Wik, daterad -57, olja på pannå, ca 27 x 35 cm

Rum 4

Wilhelm Wik oljemålning

Budhistorik (5 bud)
4211201
4211113
1 400
4211063
4210566
4200838
950

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.