Skrivbord Åtvidaberg

564952

SKRIVBORD, 1930-tal, jugendstil, Åtvidaberg, stomme i betsad ek, skiva i betsad furu, utdragbar skiva i sargen, samt lådhurts undertill med 4 st lådor, höjd ca 70 cm, skivans mått ca 90x65 cm

Bruksslitage, enstaka fläckar och märken

Möbler, Kontorsmöbler

Rum 7

Skrivbord Åtvidaberg

Budhistorik (5 bud)
4207551
4207222
4200155
4199906
900
4199904
650

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.