Esaias Thorén färgglitografi

564949

ESAIAS THORÈN, abstrakt komposition, signerad Esaias Thorén, daterad -64, numrerad 2/72, färglitografi, ca 32 x 39,5 cm

Rum 4

Esaias Thorén färgglitografi
Budhistorik (10 bud)
4212261
750
4212382
700
4212261
650
4211131
600
4211069
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.