Brännvinsflaskor

564938

BRÄNNVINSFLASKOR, 3 st., 1800-tal, slipad dekor, höjd ca 20-27 cm

Slitage

Glas, Övrigt glas

Brännvinsflaskor

Budhistorik (14 bud)
4218689
4216021
4218688
1 900
4216021
1 800
4218687
1 700

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.