Skänk

564936

SKÄNK, 1800-talets slut, stomme i furu, 2 lådor i sargen samt. dörrpar med beslag i mässing, inrett med hyllplan, höjd ca 101 cm, toppskivans mått ca 81x40 cm

Avlutat, bruksslitage, låset utbytt mot magneter

Möbler, Skåp, byråer

Rum 5

Skänk

Budhistorik (9 bud)
4211822
1 700
4211811
1 600
4211820
1 600
4211811
1 400
4211818
1 300

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.