Väggskåp med inbyggt urverk

564933

VÄGGSKÅP med infällt urverk och urtavla, 1800-tal, stomme i betsad furu, urverket mer rommerska siffror, höjd ca 68 cm

Skåpet med bruksslitage, urverket ej funktionstestat, SAV garanterar ej funktionen

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer, Klockor/Ur

Hylla 3

Väggskåp med inbyggt urverk

Budhistorik (1 bud)

4200854
2018-08-18 14:52:03

2018-08-24 kl 20:54
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.