Barton Lidice Benes collage/litografi

564923

BARTON LIDICE BENES (USA, 1942-2012): Butterflies, signerad Bartin Lidice Benes, daterad -94, numrerad 14/100, mixed media: collage/litografi på papper, ca 52x45 cm

Konst, Grafik, Nutida

Budhistorik (11 bud)
4215395
3 800
4215117
3 600
4214012
3 400
4211523
3 200
4214011

Slutpris SEK:
3 800
367 EUR, 416 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.