Starkvinsglas

564915

STARKVINSGLAS, 3+3+2+1, 18-1900-tal, slipad dekor, delvis förgylld dekor, höjd ca 8,5-12 cm

Slitage,

Glas, Övrigt glas

Starkvinsglas

Budhistorik (10 bud)
4208787
750
4204898
700
4208786
650
4204898
600
4208785
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.