Anita Fröding oljemålning

564912

ANITA FRÖDING (född 1942): "Vind och strand", ur Regattaserien, monogramsignerad AF, olja på duk, ca 81x100 cm, oramad

Rum 15

Anita Fröding oljemålning

Budhistorik (13 bud)
4225542
4225539
2 800
4225530
2 600
4225418
2 400
4225368

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.