Figuriner Lisa Larson

564911

LISA LARSON, figuriner 3 st, stengods, "Amalia", "Kalle" och "Malin", signerade, höjd ca 16-18 cm

Smärre slitage

Keramik/Porslin

Makadamgatan 11, Helsingborg

Figuriner Lisa Larson

Budhistorik (12 bud)
4222537
2 600
4221555
2 400
4219749
4219749
1 600
4220457

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.