Anita Fröding oljemålning

564910

ANITA FRÖDING (född 1942): "Sommar vid kusten", monogramsignerad AF, olja på duk, ca 81x100 cm, oramad

Rum 12

Anita Fröding oljemålning

Budhistorik (5 bud)
4218161
4218159
2 600
4215347
1 900
4206512
1 800
4205484
1 300

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.