Starkvinsglas

564906

STARKVINSGLAS, 6 st., 1800-talets början, slipad dekor, höjd ca 10-11 cm

Nedslipade, nagg

Glas, Övrigt glas

Starkvinsglas

Budhistorik (9 bud)
4218420
650
4216704
600
4216414
550
4216192
500
4216413
500

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.