Anita Fröding oljemålning

564905

ANITA FRÖDING (född 1942): "Solig seglats", ur Regattaserien, monogramsignerad AF, olja på duk, ca 81x100 cm, oramad

Anita Fröding oljemålning

Budhistorik (11 bud)
4209179
4 200
4209200
4209179
3 800
4209156
3 600
4209156

Slutpris SEK:
4 200
405 EUR, 460 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.