Anita Fröding oljemålningar

564901

ANITA FRÖDING (född 1942): 2 st, "Naturvandraren" samt "Skogspoeten", olja på papper, monogramsignerade AF, 15x15 resp 14, 5x14, 5 cm

Fack 11

Anita Fröding oljemålningar

Budhistorik (13 bud)
4209935
4209932
4209925
900
4209915
850
4209912

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.