Vinglas

564900

STARKVINSGLAS, snarlika 5 st., 1800-talets början, slipad dekor, höjd ca 11,5 cm

Nagg

Glas, Övrigt glas

Monter 1

Vinglas

Budhistorik (12 bud)
4218650
4218646
750
4218629
700
4218625
650
4218613
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.