Ljuskrona barock stil 1900-tal

564895

LJUSKRONA, barockstil, 1900-talets första hälft, 6 ljusarmar, senare elektrifierad, höjd ca 80, diameter 50 cm

Slitage

Belysning, Ljuskronor

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (16 bud)
4218606
4 800
4218622
4 800
4218606
4 600
4218604
4 400
4218590
4 200

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.