Fåtöljer i rokokostil 1900-tal

564887

FÅTÖLJER, 1 par, rokokostil, 1900-talets mitt, förgyllt trä med skuren dekor, klädsel blommönstrad textil, sitthöjd ca 45 cm

Hål i klädseln på armlänen

Möbler, Fåtöljer

Baltzarsgatan 6, Malmö

Budhistorik (7 bud)
4209315
550
4204581
500
4209112
500
4204581
450
4204567

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 287 kr.