Starkvinsglas 12 st 1800-tal

564886

STARKVINSGLAS, 12 st, 1800-tal, slipade dekor i form av girlander på kvadratisk fot, höjd ca 10-11,5 cm,

Flera delar nedslipad kant, smärre kantnagg

Glas, Servisglas

Starkvinsglas 12 st 1800-tal

Budhistorik (5 bud)
4215378
600
4214837
550
4207738
4205119
4202080

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.