Flora Mac Donald Reid oljemålning

564869

FLORA MAC DONALD REID (1861-1938): Damporträtt, signerad Flora Reid, olja på duk, ca 92x61 cm

Krackelerad

Konst, Äldre måleri

Rum 22

Budhistorik (4 bud)

4214266
3 600
4212531
4209559
4205349

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:
6 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.