Kombinationsmöbel

564867

KOMBINATIONSMÖBEL, 1900-talets första hälft, stol/ stege/strykbräda, stämplad JP BLOM, mått i ihopfällt läge, höjd ca 97, 34x43 cm

Möbler, Övriga möbler

Rum 15

Kombinationsmöbel

Budhistorik (18 bud)
4215222
4215075
4215221
4215075
950
4215192
900

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.