Rolex Datejust herrarmbandsur i stål

 
 
 
Auktionsnr
564856
 
Beskrivning

ROLEX, armbandsur, Datejust, stål/vitguld, ca 1989, automatisk, safirglas, datum, refnr. 16234, boettnr. 16200, serienr. R637771,verknr. 5037669, cal 3135, original jubileelänk, viklås, låsnr. 62510 H M5, diameter 36 mm, inkl. certifikat samt servicekvitto daterad 2010


 
Kondition
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage
 
Kategorier
Klockor/Ur, Fashion, Selected
 
Visas
Magasin 5, Frihamnen, Stockholm
 
 
 
Rolex Datejust herrarmbandsur i stål
Klicka för att förstora bilden
 
 
 
 
Budhistorik (25 bud)
Bud nr
Tid
Bud SEK
4210180
2018-08-23 19:25:36
30 000
4210183
2018-08-23 19:26:45
29 000
4210180
2018-08-23 19:25:36
28 000
4210178
2018-08-23 19:24:52
27 000
4202780
2018-08-19 20:30:13
26 000
 * Ditt bud
 
AUKTIONEN AVSLUTAD
2018-08-23 kl 19:29
Slutpris SEK:
30 000
2 895 EUR, 3 288 USD
Utropspris SEK:
25 000
 
Transport
Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.
Läs mer om transporter.
 
Stockholms Auktionsverk Online
För att använda webbplatsen måste du godkänna att vi använder cookies.
 



OK