Soffbord 1970-tal glas

564845

SOFFBORD, 1970-tal, underrede av kromat stål, bordsskiva av rökfärgat glas, tidningshylla av rotting, diameter ca 90 cm

Bruksskick

Möbler, Soffbord, sidobord

Baltzarsgatan 6, Malmö

Soffbord 1970-tal glas

Budhistorik (13 bud)
4210005
4209956
1 400
4208539
1 300
4209955
1 300
4208539

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 287 kr.