Spegel 1900-tal

564844

SPEGEL, 1900-talets andra hälft, kant i mässing, ca 82x92 cm

Enligt uppgift inköpt på Svenskt tenn

Speglar

Rum 18

Spegel 1900-tal

Budhistorik (5 bud)
4209081
4209071
4205345
4198208
4197853

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.