Richard Björklund oljemålning

564835

RICHARD BJÖRKLUND (1897-1974): "Spansk bygata", signerad och daterad Rich Björklund -52, olja på pannå, ca 33x40 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Richard Björklund oljemålning

Budhistorik (16 bud)
4209322
1 600
4209126
4209321
1 400
4209126
1 300
4209108

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.