Månbord 1800-tal

564831

MÅNBORD, 1800-talets andra hälft, 2-delat, svarvade ben, bemålat, höjd ca 76, diameter ca 106 cm

En skiva med spricka, senare bemålning

Möbler, Matbord

Rum 20

Månbord 1800-tal

Budhistorik (10 bud)
4210066
3 400
4209913
3 200
4205155
4207769
2 800
4205155
2 600

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.