Spelbord

564830

SPELBORD med spelmarker, sengustaviansk, 1800-talets början, fanerad med alm samt valnöt, höjd ca 75, 95x50 cm, marker finns att avhämta vid Utlämningen

Slitage

Möbler, Övriga möbler

Kundcenter

Spelbord

Budhistorik (9 bud)
4218521
3 200
4218507
4216785
2 800
4206501
2 600
4206398
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.