August Hagborg Musselfiskerska

564827

AUGUST HAGBORG (1852-1921): Musselfiskerska, signerad Hagborg, olja på duk, ca 61x37 cm

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

Budhistorik (30 bud)
4224509
10 500
4224489
10 000
4224508
10 000
4224489
9 800
4224507
9 600

Slutpris SEK:
10 500
1 013 EUR, 1 151 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.