Montana design Peter J Lassen

564799

PETER J LASSEN, "Montana", förvaringsmöbel, 3 moduler, gul och mörkgrå MDF, bestående av: skåp med dubbla dörrar, skåp med vinhylla och 6 lådor, trekantig överhylla, höjd ca 207, djup ca 30, bredd ca 70 cm

Bruksslitage, repor

Möbler, Skåp, byråer, Design

Baltzarsgatan 6, Malmö

Montana design Peter J Lassen

Budhistorik (5 bud)
4209461
4205841
4205840
4201429
4201298

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.