Aski fåtöljer Bodafors

564798

ASKI, fåtöljer, 1 par, krom, Bodafors, 1960-tal, klädda i svart konstläder, etikettmärka, sitthöjd ca 41 cm

Slitage, en knappar saknas

Möbler, Fåtöljer, Design

Aski fåtöljer Bodafors

Budhistorik (5 bud)
4209132
4209128
4206789
550
4203462
4198731

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.