Elias Erdtman oljemålning

564787

ELIAS ERDTMAN (1862-1945), skärgårdsmotiv med sjöbodar, signerad E. Erdtman, olja på duk, ca 68x92 cm

Ställvis något blekt

Konst, Äldre måleri, Stockholmiana

Fack 46

Elias Erdtman oljemålning

Budhistorik (4 bud)

4209715
4206084
4206081
4201948

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.