Ronald de Wolfe Oljemålning

564786

RONALD DE WOLFE (född 1920): Nakenstudie, signerad Ronald de Wolfe, olja på duk, ca 100x80 cm, oramad

Rum 9

Ronald de Wolfe Oljemålning

Budhistorik (13 bud)
4213745
4213637
4213744
4213637
4211783
950

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.