Erik Jerken oljemålning

564785

ERIK JERKEN (1898-1947): Vintermotiv, signerad och daterad Jerke 1934, olja på duk, ca 74x93 cm

Rum 14

Erik Jerken oljemålning

Budhistorik (3 bud)

4201567
550
4202863
500
4201567

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.