Glasservis

564783

GLASSERVIS, 51 dlr., 1900-talets första hälft, slipad dekor av blomsterkvistar, 5 rödvinsglas, 12+7 vitvinsglas, 2 snapsglas, 10 likörglas, 15 sherryglas, 6 skadade glas medföljer, höjd ca 9,5-18,5 cm

Obetydlig nagg medföljer

Glas, Servisglas

Monter 27

Glasservis

Budhistorik (11 bud)
4200593
750
4213083
750
4200593
700
4213082
650
4200593
600

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.