Silver 1800-tal

564782

KALK, ASK, BÄGARE, RAGUSKED, 4 dlr., silver, 1800-tal, raguskedens längd ca 28 cm, vikt ca 400 g

Graverade, stötskador

Silver

Monter 27

Silver 1800-tal

Budhistorik (8 bud)
4213711
1 300
4200523
4202323
4200523
4202318
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.