Matgrupp 1960-tal

564779

MATGRUPP, 7 dlr, Svegards, Markaryd, 1960-tal, bestående av: matbord med utdragsskivor, höjd 72, 85x125, maxlängd ca 215 cm, 6 stolar med klädsel i gråmelerad textil, sitthöjd ca 43 cm

Lättare bruksslitage

Möbler, Matsalsmöbler

Baltzarsgatan 6, Malmö

Matgrupp 1960-tal

Budhistorik (13 bud)
4209617
3 600
4210295
3 400
4209617
3 200
4210291
4209617
2 800

Slutpris SEK:
3 600
347 EUR, 395 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 774 kr.