Matbord gustaviansk stil

564776

MATBORD, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, gråmålat, 4 iläggsskivor varav en med sarg, höjd 76,5, diameter 120, total längd, 380 cm

Bruksslitage

Möbler, Matbord

Rum 8

Matbord gustaviansk stil

Budhistorik (27 bud)
4209768
7 000
4209767
6 800
4209765
6 600
4209764
6 400
4209762
6 200

Slutpris SEK:
7 000
705 EUR, 801 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.