Sideboard design Bertil Fridhagen

564775

BERTIL FRIDHAGEN, sideboard, 1950-tal, teak, 2 skåp, 4 lådor, höjd ca 120, djup ca 42, bredd ca 150 cm

Nyckel finns

Bruksslitage, repor

Möbler, Skåp, byråer, Design

Baltzarsgatan 6, Malmö

Budhistorik (13 bud)
4208906
1 400
4209311
1 300
4208906
4206915
4206914

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 774 kr.