Fällbord Mälardalen

564774

FÄLLBORD, 1800-talets mitt, Mälardalen, fanerat i alrot, höjd 69, diameter 88 cm

Faner med lagningar, ytskador

Möbler, Soffbord, sidobord

Fällbord Mälardalen

Budhistorik (11 bud)
4208666
4208475
1 400
4208474
950
4197651
650
4197650
600

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.