Bägare silver

564773

BÄGARE, 9 dlr., silver, 1900-tal, höjd ca 5-13 cm, vikt ca 480 g

Graverade, stötskador

Silver

Bägare silver

Budhistorik (7 bud)
4200525
1 400
4210722
1 400
4200525
1 300
4210719
4200525

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.