Paul Jenkins färglitografi

564769

PAUL JENKINS (USA, 1923-2012): Komposition, signerad och daterad Paul Jenkins 1983, AP, blindstämpel Mourlot, färglitografi, ca 87x61 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Paul Jenkins färglitografi

Budhistorik (19 bud)
4210019
1 300
4210017
4210016
4210014
4210013
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.