Even Ulving olja på duk

564762

EVEN ULVING (Norge, 1863-1952): Kustmotiv, signerad E Ulving, daterad 1940, olja på duk, ca 51x70 cm

Enstaka fläckar

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

Even Ulving olja på duk

Budhistorik (5 bud)
4225711
6 400
4208941
6 200
4211009
6 200
4208941
6 000
4208887

Slutpris SEK:
6 400
644 EUR, 732 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.