Axel Kleimer oljemålning

564759

AXEL KLEIMER (1881-1945): Hästar på strand, signerad Kleimer, olja på duk, ca 32x42 cm

Konst, Äldre måleri

Baltzarsgatan 6, Malmö

Axel Kleimer oljemålning

Budhistorik (22 bud)
4206785
4206968
4206785
1 600
4204515
4204515
1 400

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.